Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
atrakcje dla całej rodziny

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach to wymarzone miejsce na rodzinny wypoczynek. Lista atrakcji dla dzieci i dorosłych jest naprawdę długa. Wystarczy tylko wybrać coś dla siebie.

Spa

Nasze Spa to bardzo dobra oferta dla osób poszukujących relaksu i wyciszenia. Przygotowaliśmy trzy lecznicze sauny: saunę fińską, infrared oraz łaźnię parową. Do dyspozycji Gości oddajemy również dwa jacuzzi. Beczka z lodowatą wodą poprawi krążenie i witalność. Strefa relaksu oraz wygodne leżaki działają kojąco i odprężająco. W celu zapewnienia odpowiednich warunków sprzyjających odprężeniu i relaksowi strefa SPA jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Spa jest zlokalizowane blisko pokoju zabaw "Borowa Dolina", aby w każdej chwili rodzice mogli sprawdzić, jak bawią się ich dzieci.

Kręgielnia

Kręgielnia to doskonała propozycja rodzinnej zabawy. A dodatkowo nie trzeba opuszczać terenu naszego obiektu, aby przyjemnie spędzić czas! Wszystko jest na miejscu.

Dla dzieci

Najmłodszych Gości zapraszamy do pokoju zabaw "Borowa Dolina”. Dzieci spędzą tam miłe chwile bawiąc się certyfikowanymi zabawkami i grami planszowymi. Mamy książki, klocki, piłkarzyki. Pełna oferta dla dzieci znajduje się w zakładce CENTRUM DZIECKA.

Okolica

Atrakcje czekają na Gości również poza obiektem. W bliskim sąsiedztwie Borowego Dworu - Biznes, Spa & Fun odnajdą Państwo baseny geotermalne. Narciarze mogą liczyć na 40% rabatu na wyciągi stacji narciarskiej Suche. Polecamy również organizowane przez nas wycieczki i imprezy.

TERMY

Serdecznie zapraszamy na relaks w sąsiadujących z Borowym Dworem basenach termalnych Gorący Potok. To kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie gwarantują doskonałą zabawę zarówno dzieciom jak i dorosłym. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka.

Drugi kompleks, znajdujący się nieopodal naszego obiektu to Termy Szfalary, które są najstarszym, klimatycznym i dbającym o dobrą jakość kąpieliskiem na Podhalu.

Dla naszych Gości oferujemy także atrakcyjne rabaty do nowo otwartych Chochołowskich Term. Są one największym kompleksem termalnym na Podhalu. Woda, w którą zaopatrywane są baseny wydobywana jest z głębokości prawie 3600 m. Skały, które są nią nasączone, oddają mnóstwo dobroczynnych mikroskładników takich jak Siarka (S), Wapń (Ca), Magnez (Mg) czy Sód (Na).Otaczające nas baseny termalne posiadają nie tylko właściwości rekreacyjne, ale przede wszystkim lecznicze. Woda w basenach nasycona jest szeregiem minerałów poprawiających samopoczucie i kondycję.

WYCIĄG NARCIARSKI SUCHE SKI

Decydując się Państwo na zimowy pobyt w Borowym Dworze otrzymają Państwo 40% rabat na wyciąg narciarski Suche Ski- jeden z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich w okolicy Zakopanego. Stok zawsze dobrze wyratrakowany, a trasy zabezpieczone i odpowiednio przygotowane. Dodatkowo do dyspozycji dzieci jest taśmociąg ułatwiający naukę.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach dba o dobre relacje z Klientami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania dotyczące naszej oferty noclegowej, atrakcji dla dzieci, rezerwacji pokoi czy szczegółów dojazdu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Można również skorzystać z formularza.

Okolice Zakopanego to doskonałe miejsce na wypoczynek w Tatrach czy na niezapomnianego Sylwestra w polskich górach. Zapraszamy do naszego ośrodka ze Spa – gwarantujemy, że nie będą Państwo rozczarowani pobytem u nas!

E-mail: recepcja@borowydwor.pl
Telefon +48 18 26 37 030
Telefon komórkowy: +48 887 200 221