Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
wyjątkowa oferta dla wyjątkowego wydarzenia

Wesele to niezwykłe przyjęcie i wyjątkowe wydarzenie. Piękna Młoda Para, roztańczeni Goście, gustownie udekorowana sala, najlepsze specjały szefa kuchni i wspaniała zabawa na parkiecie do białego rana. Wszystko musi być idealne.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun z przyjemnością pomoże Państwu w organizacji tej uroczystości. Razem dobierzemy odpowiednią salę bankietową oraz menu weselne. Wybierzemy aranżację kwiatową i dodatkowe dekoracje. Ustalimy układ stołów. Zastanowimy się nad specjalnymi atrakcjami na przyjęciu, np. animacjami dla dzieci. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby ten dzień był jedyny w swoim rodzaju.

Na Gości Weselnych i Młodą Parę czeka w Szaflarach aż 70 pokoi o wysokim standardzie. Borowy Dwór - Biznes, Spa&Fun dysponuje dużym, bezpłatnym parkingiem. Nasza urozmaicona propozycja wypoczynkowa (SPA ze strefą relaksu, kręgielnia, sala gier itp.) sprzyja regeneracji po weselnych szaleństwach. Najmłodszych zapraszamy do Centrum Dziecka "Borowa Dolina", znajdującego się na terenie obiektu.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Ofertę weselną i cennik ustalamy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych wesel. Każde jest inne, my jednak staramy się, aby wszystkie były równie wyjątkowe.

Galeria zdjęć z przyjęć weselnych ZOBACZ

Dane kontaktowe:
tel. +48 887 200 344
e-mail: przyjecia@borowydwor.pl