Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
komfort – elegancja – bezpieczeństwo

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach przygotował dla Państwa 70 wygodnych pokoi dla 1, 2, 3 i 4 osób. Na terenie obiektu znajdują się także przytulne pokoje typu studio. Aranżując wnętrza staraliśmy się połączyć wysoką jakość wykończenia z funkcjonalnością. Stąd nasze pokoje są nie tylko komfortowe, lecz również bardzo dobrze wyposażone. Każdy z nich posiada telewizor LED, lodówkę, suszarkę do włosów i ręczniki. Łóżka, dla zwiększenia wygody naszych Gości, wyposażono w nowoczesne materace o wymiarach 90/200 cm. Wszystkie pokoje mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Zadbaliśmy o udogodnienia dla rodzin z dziećmi, aby zapewnić Państwu maksimum komfortu w podróży. Przygotowaliśmy łóżeczka turystyczne i plastikowe wanienki. Wystrój pokoju i jego wyposażenie dostosowano do obecności dzieci. Pościel jest antyalergiczna. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesne Centrum Dziecka "Borowa Dolina" z figlorajem i zabawakami edukacyjnymi dla dzieci.

Osoby poszukujące tanich noclegów na Podhalu zachęcamy do skorzystania z naszych pakietów promocyjnych, w ramach których koszt pobytu jest niższy niż w zwykłej ofercie. Pakiety wzbogaciliśmy o dodatkowe rabaty oraz atrakcje dla dzieci i dorosłych.

ZOBACZ GALERIĘ POKOI.