Zapraszamy na relaks w geotermalnych wodach Gorącego Potoku, Term Szaflary oraz Chochołowskich Term.
Dla naszych Gości oferujemy 20% zniżki na wszystkie te kompleksy!

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun idealny na rodzinny wypad


Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun idealny na rodzinny wypad

Zapraszamy do Borowego Dworu - Biznes, Spa & Fun na Podhalu! Znajdą nas Państwo w spokojnej miejscowości Bańska Niżna koło Szaflar, w pobliżu Zakopanego i Białego Dunajca. Nasz obiekt to doskonałe miejsce na wypoczynek w Tatrach czy wakacje w górach z dzieckiem.

W obiekcie przy Termach Szaflary na Gości czeka aż 70 przytulnych pokoi. Wszystkie wyposażone są w telewizory LED, suszarkę do włosów, ręczniki, łazienki oraz dostęp do darmowego Wi-Fi. Rozbudowana strefa relaksu ze SPA, kręgielnią i Centrum Dziecka gwarantuje idealny wypoczynek. Menu przygotowane przez szefa kuchni pozwoli zaspokoić kulinarne oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Przy obiekcie znajduje się bezpieczny, monitorowany parking. Goście korzystający z noclegów bądź innych usług Borowego Dworu - Biznes, Spa & Fun nie płacą dodatkowo za miejsce parkingowe. W ośrodku znajduje się sala restauracyjna, sale bankietowe, Spa i kręgielnia. Blisko od nas do takich atrakcji jak baseny Gorący Potok, Termy Szaflary, Chochołowskie Termy, do Zakopanego  i Poronina.

Nasz obiekt przy termach dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. winda, podjazdy dla poruszających się na wózkach, specjalny pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych).

Przygotowaliśmy interesujące pakiety wypoczynkowe na pobyty weekendowe, ferie zimowe i wyjazdy rodzinne. Na Gości czekają również rabaty na pobliskie kompleksy termalne.

Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu. Prosimy o respektowanie regulaminu obiektu i warunków rezerwacji noclegów w Borowym Dworze - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach.

Już od 15 lat z tą samą pasją i zaangażowaniem dbamy o Państwa wypoczynek w Szaflarach. Pragniemy, aby Goście poczuli się tutaj „jak w domu” i z przyjemnością odwiedzali nas ponownie. Dlatego tak ważne jest dla nas realizowanie misji obiektu. „Biznes, Spa & Fun” – te trzy słowa doskonale określają charakter Borowego Dworu.

Poznajmy się bliżej…

Na skróty

 • 1.

  Rezerwacje

  Prosimy o kontakt z numeremi:
  +48 887 200 221
  +48 18 26 370 30

 • 2.

  Nawiązanie współpracy

  Zapytania ofertowe prosimy przesyłać na adres email recepcja@borowydwor.pl

 • 3.

  Praca

  Jesteś zainteresowna/y pracą u nas? Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

 

Społeczność

Facebook Google+ Blog Youtube Instagram