Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
Rodzinny odpoczynek

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach nie zapomina o swoich najmłodszych Gościach. Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy na terenie obiektu rodzinne Centrum Dziecka „Borowa Dolina”.

To nowoczesny pokój zabaw z certyfikowanymi zabawkami i nowoczesnym figlorajem. Dzieci spędzą tam radosny czas na beztroskiej zabawie. To wspaniała okazja dla dzieci na rozwój manualnych umiejętności i spróbowania nowych rzeczy.

Ważna jest również lokalizacja pokoju zabaw. Odpoczywając w SPA czy bawiąc się w kręgielni chcą Państwo mieć pewność, że Wasze pociechy są w tym czasie bezpieczne. Pokój zabaw "Borowa Dolina" znajduje się w pobliżu. W każdej chwili mogą Państwo sprawdzić, co robią dzieci.

Zdajemy sobie sprawę, że dzieci to często najbardziej wymagający Goście, dlatego stale rozbudowujemy naszą ofertę dla najmłodszych o nowe atrakcje. Na terenie obiektu znajdują się m.in. zabawki, książeczki, klocki i kolejki, malowanki, kredki, piłkarzyki.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pakietów pobytowych z interesującymi zniżkami dla dzieci i rabatami na Termy Szaflary i Gorący Potok. Zapraszamy na rodzinny wypoczynek w Tatrach blisko Zakopanego, Bukowiny, Białki Tatrzańskiej i Białego Dunajca.