Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
Rodzinny odpoczynek

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach nie zapomina o swoich najmłodszych Gościach. Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy na terenie obiektu rodzinne Centrum Dziecka „Borowa Dolina”.

To nowoczesny pokój zabaw z certyfikowanymi zabawkami i nowoczesnym figlorajem. Dzieci spędzą tam radosny czas na beztroskiej zabawie. To wspaniała okazja dla dzieci na rozwój manualnych umiejętności i spróbowania nowych rzeczy.

Ważna jest również lokalizacja pokoju zabaw. Jest ona usytuowana w części rekreacyjnej, w pobliżu kręgielni, sali gier i strefy SPA.

Zdajemy sobie sprawę, że dzieci to często najbardziej wymagający Goście, dlatego stale rozbudowujemy naszą ofertę dla najmłodszych o nowe atrakcje.

Na Gości Borowego Dworu czekają także różnego rodzaju gry planszowe i karciane, przeznaczone dla całej rodziny. Można je wypożyczyć bezpłatnie w recepcji.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych pakietów pobytowych z interesującymi zniżkami dla dzieci i rabatami na Termy Szaflary i Gorący Potok. Zapraszamy na rodzinny wypoczynek w Tatrach blisko Zakopanego, Bukowiny, Białki Tatrzańskiej i Białego Dunajca.