Zaczynamy odliczanie

Hotel Borowy Dwór
Dzisiejszy wpis rozpocznę od dołączonego zdjęcia - "tęcza" jest od wieków symbolem nadziei. To zjawisko rzadko spotykane o tej porze roku, a jednak się zdarzyło :-) 
 
 
 
Państwo zaglądając naszą stronę szukacie z pewnością informacji o tym, jak postępują prace wykończeniowe Borowego Dworu w Szaflarach przy basenach termalnych. Chcielibyście zapewne zobaczyć, jak szczegółowo wygląda miejsce, w którym spędzicie tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra, być może ferie. 
Solidna i obszerna galeria zdjęć Borowego Dworu - Biznes, Spa & Fun będzie dostępna już w grudniu.
 
Mobilizujemy solidnych specjalistów budowlanych i artystów do dopieszczenia każdego szczegółu wszystkich pomieszczeń.
Dokończona jest nowoczesna kręgielnia z niespotykanymi efektami 3D. W pokojach i korytarzach położyliśmy wykładziny, wykończone są  już łazienki, zamontowane oświetlenie. Wykończone są już również: główna restauracja, sala góralska, zaplecze kuchenne i wiele innych elementów, które tworzą niepowtarzalny klimat naszego obiektu Borowy Dwór - Biznes Spa & Fun w Szaflarach, zlokalizowanego w pobliżu dwóch basenów termalnych w Szaflarach. Obecnie skupiamy się na elementach dekoracyjnych, przygotowujemy wyjątkowy wystrój, a wszystko po to, by zapewnić naszym Gościom nieskrępowany, komfortowy i niezapomniany wypoczynek w sercu gór.