Wakacje 2018 czas zacząć!

Hotel Borowy Dwór

Zabrzmiał już osatani szkolny dzownek a to znak, że przed nami WAKACJE!

Większość z Was zapewne zaplanowała je szczegółowo już dawno. Warto wcześniej pomyśleć o miejscu, w którym chcielibyśmy spędzić tegoroczne wakacje. Zwolenników niezwykłych, górskich krajobrazów zapraszamy do Szaflar- niedaleko Zakopanego.

Okolica ta obfituje w niezwykłe widoki oraz znane w całej Polsce baseny termalne. Szukający noclegu przy termach będą w prawdziwym raju. W sąsiedztwie naszego Borowego Dworu znajduje się Gorący Potok oraz pierwsze, powstałe na Podhalu baseny z wodą geotermalną - Termy Szaflary. Z term tych nasi Goście mogą korzystać z atrakcyjnymi rabatami nawet do 20%.

Niezwykle ważnym aspektem przy wyborze miejsca jest wybór hotelu na wakacje, w którym będziecie chcieli spędzić ten wyjątkowy czas, przeznaczony na wypoczynek, relaks i regenerację.
Przypominamy, że w Borowym Dworze czekają na Was rodzinne, komfortowe pokoje z balkonami, obfite śniadania w formie bufetu oraz smaczne obiadokolacje. W okresie wakacyjnym nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Do ich dyspozycji oddajemy pokój zabaw "Borową Dolinę" wraz z małpim gajem. W każdy wtorek i piątek z kolei zaprosimy milusińskich na kreatywne animacje. To idealna okazja na niezmącony relaks w hotelowej strefie SPA dla rodziców.

Wieczorami idealną rozrywką dla całej rodziny będzie kręgielnia, czynna codziennie do 22:00.

Jeśli rodzinne wakacje w górach to tylko w Borowym Dworze w Szaflarach, niedaleko Zakopanego!

Szczegółowe informacje dotyczące pakietów wakacyjnych uzyskacie Państwo pod numerem +48 887 200 221 lub mailowo: recepcja@borowydwor.pl.

Do zobaczenia w Borowym Dworze!