Pakiety na ferie zimowe 2018 już w sprzedaży!

Hotel Borowy Dwór

Zapraszamy na zimowy wypoczynek do Borowego Dworu! Pobyt z wyżywieniem, relaksem w SPA dla dorosłych, animacjami dla dzieci i kuligiem z ogniskiem już od 159 zł od osoby za dobę!

Już od 15 lat świadczymy dla Państwa usługi hotelarskie dbając o najdrobniejsze detale. To właśnie nasze zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że Goście pragną odwiedzać nas ponownie. Razem z nimi rozwijamy się, dla nich poszerzamy naszą ofertę. I to właśnie dla ich potrzeb tworzymy Borowy Dwór w Szaflarach. Już dziś zapraszamy Państwa na niezapomniane ferie zimowe.

Gwarantujemy noclegi w pokojach o wysokim standardzie z łazienkami, TV i Wi-Fi.  W ramach pakietów feryjnych zapewniamy także m.in. urozmaicone obiadokolacje, nielimitowany dostęp do strefy SPA dla dorosłych i animacje dla dzieci. W każdy czwartek zaprosimy Państwa również na prawdziwy kulig z pochodniami, po nim na biesiadę przy ognisku w towarzystwie kapeli góralskiej.

W naszej bogatej ofercie zimowego wypoczynku narciarze i snowboardziści znajdą 40% zniżki na karnety na wyciągi SKI SUCHE. Nie wspominając już o całej serii kuponów rabatowych na baseny termalne czy kręgielnię…

Szczegóły dotyczące ofert promocyjnych znajdą Państwo tutaj.