Brak wolnych pokoi na Sylwestra

Hotel Borowy Dwór

OFERTA SYLWESTROWA WYPRZEDANA!

 

OFERTA WYPRZEDANA

Sylwester – tylko jeden taki dzień w roku. Spędźcie go z nami w pięknej scenerii Szaflar. W ten wyjątkowy czas zapraszamy do obiektu Borowy Dwór. W pakiecie sylwestrowym znajdują się: różnorodne śniadania w formie szwedzkiego stołu,  urozmaicone obiadokolacje oraz  góralski kulig. Będziemy pędzić saniami z pochodniami po cichych i urokliwych zakątkach Białego Dunajca i Szaflar. W programie godzinny przejazd saniami zakończony biesiadowaniem z kapelą góralską. Przy ognisku spróbujecie najlepszych regionalnych przysmaków przygotowanych przez naszych utalentowanych kucharzy. Impreza potrwa około 3-4 godziny.

W dniu 31 grudnia zapraszamy na najbardziej roztańczony bal sylwestrowy w okolicy. Sylwestrowy wieczór rozpoczniemy od uroczystej serwowanej kolacji. Szef kuchni przygotuje kulinarną podróż, serwując potrawy z różnych zakątków świata, które zagwarantują energię na zabawę do białego rana przy muzyce z całego świata. Doskonałą oprawę muzyczną zapewni zespół muzyczny. W rytm muzyki z całego świata przetańczymy całą noc. O północy nie może zabraknąć przywitania Nowego Roku! Przy lampce szampana zobaczycie profesjonalny pokaz fajerwerków. Następnie dalsza część szampańskiej zabawy do białego rana!

Doskonały dodatkiem do wspaniałego wypoczynku będzie SPA dla dorosłych, kręgielnia, sala zabaw dla dzieci w naszym obiekcie w Szaflarach. Pobyt w strefie SPA wliczony jest w cenę sylwestrowego pakietu. Nie wspominając już o atrakcyjnych rabatach dla naszych Gości na termy czy wyciągi narciarskie.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY I CENNIK.