Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
wypoczynek i relaks

Serdecznie zapraszamy na relaks w sąsiadujących z Borowym Dworem Termach Szaflary, które są najstarszym, klimatycznym i dbającym o dobrą jakość kąpieliskiem na Podhalu. Do dyspozycji Gości są cztery baseny z wysokozmineralizowaną wodą termalną. Warto podkreślić, że woda która wypełnia niecki basenowe Term Szaflary ma najlepszą mineralizację wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Temperatura wody utrzymywana jest w zakresie 30-38°C i pochodzi z odwiertu IG1 eksploatowanego przez PEC Geotermię Podhalańską S. A. Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970m2

W skład wchodzą cztery baseny: dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne, trzytorowa zjeżdżalnia rodzinna  oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Ponadto baseny wyposażone są w wiele urządzeń do hydromasażu takich jak  bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody. 

Dla amatorów szalonej jazdy i spragnionych wrażeń polecamy również zjeżdżalnię o długości ponad 55 m.

Drugi najnowszy kompleks basenów na Podhalu to Termy Gorący Potokjedyne kąpielisko termalne z tak oryginalną architekturą. Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 40°C. Dla Gości udostępniono w sumie 22 niecki basenowe, z czego 10 w strefie basenowej:

1.Ślebodny bonior.
2.Podkowa
3.Zawaternik przy smreku
4.Siarcane Koloseum
5.Górsko Riwiera
6.Wartki Potok
7.Wodno bździągwa (basen sezonowy)
8.Dziecięce źródełko (basen sezonowy)
9.Wodne Przedszkole (basen sezonowy)
10. Jacuzzi

Woda w nieckach basenowych jest uzdatniana za pomocą lamp UV oraz za pomocą innej innowacyjnej metody, dzięki czemu do wody nie są dodawane żadne substancje i mieszaniny chemiczne, mogące niekorzystnie wpłynąć na komfort kąpieli. 

Otaczające Borowy Dwór- Biznes, SPA & Fun baseny termalne posiadają nie tylko właściwości rekreacyjne, ale przede wszystkim lecznicze. Skład wody jest nasycony szeregiem minerałów poprawiających samopoczucie i kondycję.

Polecamy również nowo otwarte Chochołowskie Termy, które są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Niebywała przestrzeń pozwala na wypoczynek w komfortowych warunkach, niezależnie od liczby osób w obiekcie. Mnogość atrakcji, duże baseny zewnętrzne, przylegające do nich połacie plaż trawiastych oraz szum pobliskiej rzeki Dunajec. Dodajmy do tego jeszcze atrakcje dla dzieci i rysuje się przed nami perspektywa nie lada zabawy.

Łączna powierzchnia lustra wody to niemal 3000 m2. Głębokość basenów termalnych mieści się w przedziale 1 – 1,2 m.

W strefie basenowej Chochołowskich Term do dyspozycji Gości jest:

 • 8 basenów whirpool z wodą termalną o temperaturze 36 stopni Celsjusza
 • 1 basen whirpool z wodą solankową o temperaturze 36 stopni Celsjusza
 • basen zewnętrzny o temperaturze 36 stopni Celsjusza (a w nim m.in. rwąca rzeka, siatkówka i koszykówka wodna, dysze wodne, stanowiska do masażu)
 • dolny basen zewnętrzny o temperaturze 36 stopni Celsjusza (a w nim m.in. rwąca rzeka, wodospad, wulkan, gejzery powietrzne, ściany wodne, siatka do wspinaczki oraz huśtawka wodna)
 • dwuosobowa zjeżdżalnia pontonowa z cebulą
 • zjeżdżalnia z zapadnią (zjeżdżalnia sezonowa, czynna od 27 marca do 15 listopada przy dodatnich temperaturach)
 • dwie zjeżdżalnie rodzinne
 • grota solna
 • „tekstylna” sauna sucha, dla tych którzy nie chcą korzystać z saun w strefie nietekstylnej, jaką jest Saunarium
 • zjeżdżalnia pontonowa o długości 168 m
 • łaźnia parowa dla dzieci
 • basen sportowy wewnętrzny o wymiarach 16×8 m z systemem monitoringu POSEIDON* o temperaturze 30 stopni Celsjusza
 • basen pływacki zewnętrzny o wymiarach 25×10 m o temperaturze 30 stopni Celsjusza
 • plac mokry zewnętrzny dla dzieci
 • beczki termalne – wanny z surową, siarkową wodą termalną o temperaturze 36 stopni Celsjusza
 • basen termalny z wodą solankową jodowaną o temperaturze 32 stopni Celsjusza

Decydując się Państwo na pobyt w Borowym Dworze otrzymają Państwo 20% zniżkę na bilety do Gorącego Potoku, Term Szaflary oraz Term Chochołowskich. Zimą gwarantujemy 40% rabat na wyciąg narciarski Suche Ski- jeden z najnowocześniejszych wyciągów narciarskich w okolicy Zakopanego. Stok zawsze dobrze wyratrakowany, a trasy zabezpieczone i odpowiednio przygotowane. Dodatkowo do dyspozycji dzieci jest taśmociąg, ułatwiający naukę.

Wszelkich informacji na temat dodatkowych atrakcji z przyjemnością udzieli Państwu nasz personel.

E-mail: grupy@borowydwor.pl
Telefon +48 18 26 37 030
Telefon komórkowy: +48 887 200 221