Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
podwyższony komfort odpoczynku

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach nie bez przyczyny ma w nazwie „Spa & Fun”. Jesteśmy miejscem sprzyjającym Państwa wypoczynkowi.

Spa

Specjalnie dla naszych Gości stworzyliśmy Spa. Składają się na nie między innymi trzy lecznicze sauny: saunę fińską, infrared oraz łaźnię parową. Do dyspozycji Gości oddajemy również dwie wanny jacuzzi. Beczka z lodowatą wodą poprawi krążenie. Strefa relaksu i wygodne leżaki  pomogą w wyciszeniu się. Aby poczuli się Państwo jeszcze swobodniej przygotowaliśmy dwie oddzielne szatnie – dla mężczyzn i kobiet. W celu zapewnienia odpowiednich warunków, sprzyjających odprężeniu i relaksowi strefa SPA jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Kręgielnia

Na terenie obiektu znajduje się trzytorowa, najnowocześniejsza na Podhalu kręgielnia. To idealne rozwiązanie na spędzenie wolnego czas w gronie znajomych. Dobrze jest się zrelaksować pod koniec intensywnego dnia.

Imprezy integracyjne

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun ofertę imprez integracyjnych przygotowuje w oparciu o preferencje Klientów. Możliwości jest naprawdę wiele. Od uroczystego bankietu po tatrzańską wycieczkę z przewodnikiem. Ogniska, grille, tańce z kapelą góralską, śpasy (konkursy i zabawy prowadzone przez górali), dyskoteki – to tylko niektóre pozycje z listy imprez organizowanych na terenie obiektu. Nie wspominając już o atrakcjach poza Borowym Dworem - Biznes, Spa & Fun. Dzięki dogodnej lokalizacji obiektu możemy zaproponować szereg wycieczek integracyjnych czy pakietów tematycznych.

Jesteśmy otwarci na sugestie Gości. Postaramy się zrealizować Państwa pomysły na wyjazdy integracyjne i spędzenie wolnego czasu w Szaflarach.