Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
jakość – wygoda – funkcjonalność

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach oddaje do Państwa dyspozycji 70 pokoi zaprojektowanych w funkcjonalnym, eleganckim stylu. Oferujemy pokoje dla 1, 2, 3 i 4 osób oraz wygodne pokoje typu studio. Każdy z nich posiada telewizor Smart TV, lodówkę, suszarkę do włosów, ręczniki oraz bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Dla komfortu snu naszych Gości łóżka są wyposażone w nowoczesne, grube materace. Pokoje mają łazienki z kabiną prysznicową.

Goście z pewnością docenią fakt, że tu wszystko jest w jednym miejscu: pokoje, sala restauracyjna, sala konferencyjna, Spa, kręgielnia, bezpłatny parking. Stąd również wszędzie jest blisko: do Zakopanego, Term Szaflary ( 2 minuty drogi) czy basenów Gorący Potok ( 1 minuta drogi). Dodatkowo  Borowy Dwór zapewnia dla swoich Gości atrakcyjne rabaty na pobliskie kompleksy geotermalne.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun posiada salę restauracyjną i kilka sal bankietowych. Każda z nich ma swój niepowtarzalny wystrój. Z pewnością wśród nich znajdą Państwo wnętrze dla siebie i swoich potrzeb – od stylu nowoczesnego z wyszukanym designem do pięknie wykończonej w drewnie góralskiej izby. Sale bankietowe to idealne miejsce na przyjęcia czy imprezy integracyjne. Różnorodne menu, estetycznie podane potrawy, idealnie dobrane kompozycje smakowe ­– tak w kilku słowach można opisać naszą kuchnię. Mają Państwo możliwość posmakować u nas kuchni europejskiej, dań tradycyjnych oraz pawdziwie domowych smakołyków…

W Szaflarach oferujemy Państwu nie tylko noclegi w komfortowych pokojach, lecz również całą gamę usług restauracyjnych oraz pełną obsługę konferencji i szkoleń. Nie wspominając już o naszej bogatej propozycji rekreacyjnej. Wystarczy nas tylko odwiedzić.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajduje się m.in. winda, podjazdy i specjalny pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych.