Oferty specjalne Borowego Dworu

Borowy Dwór

Pobyt z TERMAMI
W CENIE!

Oferta specjalna
Borowego Dworu
Borowy Dwór

Promocja WIOSENNA 2024
min. 3 noce

Oferta specjalna
Borowego Dworu
Borowy Dwór

Pakiet WAKACJE 2024
min. 5 nocy

Oferta specjalna
Borowego Dworu
Borowy Dwór

Promocja JESIENNA 2024
min. 3 noce

Oferta specjalna
Borowego Dworu
Borowy Dwór

Pakiet dla SENIORÓW
min. 5 nocy

Oferta specjalna
Borowego Dworu
Borowy Dwór

Voucher
pobytowy

Oferta specjalna
Borowego Dworu

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun
nowa jakość biznesu

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun to nowoczesne centrum biznesowe z bogatym zapleczem rekreacyjno-noclegowym. Organizujemy konferencje, spotkania biznesowe, szkolenia firmowe, imprezy integracyjne, przyjęcia okolicznościowe, wesela i wszelkie inne w zależności od Państwa potrzeb. Na terenie obiektu znajduje się duża sala konferencyjna oraz sala restauracyjna i kilka sal bankietowych o różnych wystrojach.

Nasz nowo powstały obiekt zlokalizowany jest w podhalańskiej miejscowości Bańska Niżna koło Szaflar, niedaleko Zakopanego i Białego Dunajca, blisko głównych węzłów komunikacyjnych.

Goście mogą zatrzymać się w jednym z 70 komfortowych i dobrze wyposażonych pokoi. Po długiej konferencji czy uroczystości z przyjemnością wypoczną w naszej strefie relaksu ze SPA i kręgielnią. W ofercie również bogaty wachlarz imprez integracyjnych i dodatkowych atrakcji. Propozycje dostosowujemy do indywidualnych preferencji Klienta. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom.


Zmotoryzowani pozostawią swoje samochody na bezpiecznym, monitorowanym parkingu. Rezerwując u nas noclegi lub korzystając z innych usług Borowego Dworu - Biznes, Spa & Fun nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych opłat za miejsce parkingowe. Na terenie obiektu usytuowane są sala restauracyjna, sale bankietowe, Spa, kręgielnia i przechowalnia sprzętu zimowego. A wszystko blisko basenów Gorący Potok, Term Szaflary, Zakopanego i innych atrakcji regionu.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych (m.in. winda, podjazdy dla poruszających się na wózkach, specjalny pokój z udogodnieniami dla niepełnosprawnych).

Przygotowaliśmy interesujące pakiety wypoczynkowe na pobyty weekendowe, ferie zimowe i wyjazdy rodzinne. Na Gości czekają również rabaty na pobliskie kompleksy termalne.

Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu. Prosimy o respektowanie regulaminu obiektu i warunków rezerwacji noclegów w Borowym Dworze - Biznes, Spa & Fun w Szaflarach.

Ponad 20 lat ciągłych sukcesów na rynku hotelarskim jest dowodem na to, że w Borowym Dworze rozumiemy, na czym polega biznes. Nasza misja zawarta jest już w samej nazwie obiektu: „Biznes, Spa & Fun”. Staramy się ją realizować w każdym – nawet najdrobniejszym –szczególe.

Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun to połączenie nowoczesnych rozwiązań, funkcjonalności i doświadczenia w hotelarstwie. To również kompleksowa usługa o najwyższym standardzie.

Polecane przez Borowy Dwór

Na skróty

 

Społeczność

Facebook Youtube Instagram

Wyróżnienia

Zobacz Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w www.mojekonferencje.pl Zobacz Borowy Dwór - Biznes, Spa & Fun w www.mojekonferencje.pl