Pakiety specjalne

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Standard

Zapraszamy na wypoczynek jesienny. Oferujemy Państwu 3-dniowy pobyt z wyżywieniem i rabatami na Termy w promocyjnej cenie 109 zł od osoby za dobę.

czytaj więcej

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Premium

Przyjedź w góry jesienią!
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 5-dniowy Promocyjny Pakiet Jesienny ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz atrakcyjnymi rabatami na kręgielnię i pobliskie kompleksy geotermalne. Tylko teraz przy rezerwacji na min. 5 nocy relaks w SPA- GRATIS!

czytaj więcej

promocja
Święta Bożego Narodzenia 2017

OFERTA WYPRZEDANA.

Zapraszamy do rezerwacji pakietów feryjnych.

czytaj więcej

promocja
Szampański Sylwester 2017/2018

OFERTA WYPRZEDANA!

Sylwester – tylko jeden taki dzień w roku. Spędźcie go z nami w pięknej scenerii Szaflar. W ten wyjątkowy czas zapraszamy do obiektu Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun. W pakiecie sylwestrowym znajdują się m.in.: różnorodne śniadania w formie szwedzkiego stołu, urozmaicone obiadokolacje, Bal Sylwestrowy z zespołem muzycznym i OPEN BAREM, nielimitowany dostęp do klimatycznej strefy SPA oraz atrakcyjne rabaty na baseny termalne i wyciąg narciarski.

czytaj więcej

promocja
Ferie zimowe 2018 - Pakiet min. 5 nocy

Zapraszamy na wyjątkowe ferie do Borowego Dworu. Oferujemy Państwu pakiet obejmujący m.in. noclegi ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz rabaty na baseny termalne, wyciąg narciarski Suche Ski i kręgielnię. Po całodziennym szusowaniu zaprosimy Państwa na relaks w SPA, a w każdy czwartek na prawdziwy góralski kulig z pochodniami.

czytaj więcej

promocja
Ferie zimowe 2018 - Pakiet min. 7 nocy

Zapraszamy na wyjątkowe ferie do Borowego Dworu. Przygotowaliśmy 7-dniowy pakiet obejmujący m.in. noclegi z wyżywieniem, nielimitowany dostęp do strefy SPA dla dorosłych, animacje dla dzieci oraz atrakcyjne rabaty wyciąg narciarski Suche Ski i kręgielnię. W każdy czwartek zabierzemy państwa na prawdziwy góralski kulig z pochodniami.

czytaj więcej

promocja
Pakiet BIZNES & SPA

Szukasz komfortowego noclegu niedaleko Zakopanego, gdzie w trakcie wyjazdu służbowego mógłbyś odpocząć i zregenerować siły po ciężkim dniu? Jeśli tak to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Tylko teraz 169,00 zł/doba w pokoju jednoosobowym!

czytaj więcej

promocja
Voucher pobytowy

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent swoim bliskim, zmotywować swoich pracowników, podziękować im za kreatywność, a kontrahentom za owocną współpracę?
Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu w postaci Vouchera.

czytaj więcej