Pakiety specjalne

promocja
Wakacje 2017 w górach- min. 3 noce

Jeśli wakacje w górach to tylko w Borowym Dworze! Zapraszamy na rodzinny wypoczynek w ramach atrakcyjnych pakietów z wyżywieniem, relaksem w SPA, rabatami na baseny, ogniskiem i wieloma innymi atrakcjami za 159 zł/os/noc.

czytaj więcej

promocja
Wakacje 2017 w górach- min. 5 nocy

Jeśli wakacje w górach to tylko w Borowym Dworze! Zapraszamy na rodzinny wypoczynek w ramach atrakcyjnych pakietów z wyżywieniem, relaksem w SPA, rabatami na baseny, ogniskiem i wieloma innymi atrakcjami już za 149 zł od osoby za dobę.

czytaj więcej

promocja
Pakiet BIZNES & SPA

Szukasz komfortowego noclegu niedaleko Zakopanego, gdzie w trakcie wyjazdu służbowego mógłbyś odpocząć i zregenerować siły po ciężkim dniu? Jeśli tak to ta oferta jest idealna dla Ciebie!

Tylko teraz 169,00 zł/doba w pokoju jednoosobowym!

czytaj więcej

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Standard

Zapraszamy na wypoczynek jesienny. Oferujemy Państwu 3-dniowy pobyt z wyżywieniem i rabatami na Termy w promocyjnej cenie 109 zł od osoby za dobę.

czytaj więcej

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Premium

Przyjedź w góry jesienią!
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 5-dniowy Promocyjny Pakiet Jesienny ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz atrakcyjnymi rabatami na kręgielnię i pobliskie kompleksy geotermalne. Tylko teraz przy rezerwacji na min. 5 nocy relaks w SPA- GRATIS!

czytaj więcej

promocja
Voucher pobytowy

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent swoim bliskim, zmotywować swoich pracowników, podziękować im za kreatywność, a kontrahentom za owocną współpracę?
Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu w postaci Vouchera.

czytaj więcej