Pakiety specjalne

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Standard

Zapraszamy na wypoczynek jesienny. Oferujemy Państwu 3-dniowy pobyt z wyżywieniem i rabatami na Termy w promocyjnej cenie 129 zł od osoby za dobę z wyżywieniem i nielimitowanym dostępem do strefy SPA.

czytaj więcej

promocja
Promocyjny Pakiet Jesienny Premium

Przyjedź w góry jesienią!
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 5-dniowy Promocyjny Pakiet Jesienny ze śniadaniami, obiadokolacjami, nielimitowanym dostępem do strefy SPA oraz atrakcyjnymi rabatami na kręgielnię i pobliskie kompleksy geotermalne już za 119 zł/noc!

czytaj więcej

promocja
Boże Narodzenie 2018- wyprzedane

OFERTA WYPRZEDANA- BRAK WOLNYCH MIEJSC.
Zapraszamy na rodzinne Święta Bożego Narodzenia do naszego drugiego obiektu- Ośrodka Wypoczynkowego "Borowy" w Białym Dunajcu.

czytaj więcej

promocja
Szampański Sylwester 2018

Sylwester – tylko jeden taki dzień w roku. Spędźcie go z nami w pięknej scenerii Szaflar. W ten wyjątkowy czas zapraszamy do obiektu Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun. W pakiecie sylwestrowym znajdują się m.in.: różnorodne śniadania w formie szwedzkiego stołu, urozmaicone obiadokolacje, Bal Sylwestrowy z zespołem muzycznym i OPEN BAREM, nielimitowany dostęp do klimatycznej strefy SPA oraz atrakcyjne rabaty na baseny termalne i wyciąg narciarski.

czytaj więcej

promocja
Ferie zimowe 2019- pakiet min. 5 nocy

Zapraszamy na wyjątkowe ferie do Borowego Dworu. Oferujemy Państwu pakiet specjalny obejmujący m.in. noclegi ze śniadaniami, obiadokolacjami oraz rabaty na baseny termalne, wyciąg narciarski Suche Ski i kręgielnię. Po całodziennym szusowaniu zaprosimy Państwa na relaks w SPA, a dzieci na kreatywne animacje do sali zabaw.

czytaj więcej

promocja
Ferie zimowe 2019- pakiet min. 7 nocy

Zapraszamy na rodzinne ferie zimowe do Borowego Dworu. Oferujemy Państwu 7-dniowy pakiet ze śniadaniami, obiadokolacjami, nielimitowanym dostępem do strefy SPA oraz animacjami dla dzieci. Ponadto dla naszych Gości zapewniamy atrakcyjne rabaty do pobliskich term i na stok- nawet do 40%!
W każdy czwartek zabierzemy Was na prawdziwy góralski kulig z pochodniami- przy rezerwacji pakietu na 7 nocy- GRATIS!

czytaj więcej

promocja
Voucher pobytowy

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent swoim bliskim, zmotywować swoich pracowników, podziękować im za kreatywność, a kontrahentom za owocną współpracę?
Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu w postaci Vouchera.

czytaj więcej