Pakiety specjalne

promocja
Wakacje 2018 w górach- min. 3 noce

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane wakacje do Borowego Dworu. Pakiet z pełnym wyżywieniem, animacjami dla dzieci i nielimitowanym dostępem do strefy SPA dla dorosłych już za 159 zł za dobę!
Nie zwlekaj- zarezerwuj już dziś!

czytaj więcej

promocja
Wakacje 2018 w górach- min. 5 nocy

Promocyjny Pakiet Wakacje min. 5 nocy już w sprzedaży!
Zapraszamy do rezerwacji atrakcyjnych pakietów wakacyjnych z wyżywieniem, animacjami dla dzieci i nielimitowanym dostępem do strefy SPA dla dorosłych już za 149 zł/noc. Dodatkowo rezerwując pobyt na 7 nocy- 1 dobę otrzymacie GRATIS! Ilość miejsc ograniczona.

czytaj więcej

promocja
Święta Bożego Narodzenia 2018 w górach

Zapraszamy na rodzinne Święta Bożego Narodzenia do Borowego Dworu.
Wśród zapachu domowego ciasta i jodłowej choinki odnajdą Państwo smaki dzieciństwa i poczują niepowtarzalną atmosferę świąt spędzonych na Podhalu, a dokładnie w malowniczej miejscowości Szaflary. Znajdujemy się blisko Zakopanego i Białego Dunajca. Sąsiadujemy z głównymi atrakcjami okolicy – Termami Szaflary i kompleksem basenów Gorący Potok.

czytaj więcej

promocja
Szampański Sylwester 2018

Sylwester – tylko jeden taki dzień w roku. Spędźcie go z nami w pięknej scenerii Szaflar. W ten wyjątkowy czas zapraszamy do obiektu Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun. W pakiecie sylwestrowym znajdują się m.in.: różnorodne śniadania w formie szwedzkiego stołu, urozmaicone obiadokolacje, Bal Sylwestrowy z zespołem muzycznym i OPEN BAREM, nielimitowany dostęp do klimatycznej strefy SPA oraz atrakcyjne rabaty na baseny termalne i wyciąg narciarski.

czytaj więcej

promocja
Voucher pobytowy

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent swoim bliskim, zmotywować swoich pracowników, podziękować im za kreatywność, a kontrahentom za owocną współpracę?
Z przyjemnością pomożemy w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu w postaci Vouchera.

czytaj więcej