Aktualności Borowego Dworu

Hotel Borowy Dwór
Pakiety na ferie zimowe 2018 już w sprzedaży!

Zapraszamy na zimowy wypoczynek do Borowego Dworu! Pobyt z wyżywieniem, relaksem w SPA dla dorosłych, animacjami dla dzieci i kuligiem z ogniskiem już od 159 zł od osoby za dobę!

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
PROMOCJA JESIENNA

Serdecznie zapraszamy na jesienny wypoczynek do Borowego Dworu- Biznes, Spa & Fun w Szaflarach koło Zakopanego. Tradycyjnie już przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne pakiety wypoczynkowe, w ramach których zapewniamy m.in. noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, codzienny relaks w strefie SPA oraz atrakcyjne rabaty na pobliskie kompleksy geotermalne.

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
Siłownia zewnętrzna już dostępna dla Gości!

Zmieniamy się dla Was. Jest nam miło poinformować, że odwiedzając nas w Borowym Dworze będą mieli Państwo możliwość skorzystania już z siłowni plenerowej.

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
Rabaty na Chochołowskie Termy!

Już od dzisiaj oferujemy dla naszych Gości 20% rabat od wszystkich biletów do Chochołowskich Term!

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
GÓRAL SKIPASS WYSTARTOWAŁ!

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że stacje narciarskie Suche, Harenda, Polana Szymoszkowa i Witów oficjalnie podpisały porozumienie inaugurujące projekt Góral Skipass. Dzięki niemu już od najbliższego sezonu będziemy mogli szusować na podhalańskich stokach korzystając z jednego biletu.

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
Rabaty do Gorącego Potoku

Najnowszy kompleks geotermalny na Podhalu, znajdujący się naprzeciw naszego obiektu dostępny dla naszych Gości w wyjątkowo niskich cenach.

Rabat dla Gości Borowego Dworu to -20%!


Hotel Borowy Dwór
Pierwsze przyjęcie weselne w Borowym Dworze

Od niedawna rozpoczęliśmy swoją działalność a ciągle przed nami nowe wyzwania. Tym razem mieliśmy przyjemność zorganizować prawdziwe górlaskie wesele.

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
Wody geotermalne Podhale

Wody geotermalne w Szaflarach koło Zakopanego.

Podhale to jeden z najczęściej odwiedzanych przez turystów regionów w Polsce.  Turyści przyjeżdżając w Tatry poza pięknymi widokami liczą na zregenerowanie sił oddychając świeżym, górskim powietrzem. Już doktor Tytus Chałubiński poznał się na właściwościach leczniczych terenów Zakopanego i Tatr.

czytaj więcej

Hotel Borowy Dwór
Weekend z TVS 29-31.01.2016 r.

Debuit telewizyjny Borowy Dwór- Biznes, Spa & Fun ma już za sobą...

czytaj więcej


 < 1 2 3 >